Прослушивание голосовых указаний в категории турецкий

ознакомтесь с нашей базой дикторов, послушайте примеры и выберите голос,
который наилучшим образом соответствует вашему проекту, с помощью кнопки «Выбрать этот голос».


Merhaba, Çocuk yaşta tanıştığım medya ile bağlarını hiç koparmadan yaşayan ben, profesyonel olarak Radyo-TV program yapımcılığı,sunuculuğu ve seslendirmen olarak da deneyimlediğim yılların tecrübesi ile artık burada da varım. Birlikte çalışalım ve keyifli işler çıkaralım isterim... Beklerim. Hoş kalın.
read more
$ 10,00
Начальные цены / / Приблизительная Продолжительность : 24 Часов
1971 yılı İzmir doğumlu Ayşe Yavaş 6 yaşında Fransız Madame Colette Bunod’dan almaya başladığı özel piyano derslerine ilerleyen yıllarda Turgut Aldemir ve Aykut Yafe ile devam etti. 1994 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri Bölümünden mezun oldu. EF International School of English ile gitmiş olduğu ABD Massachusetts Boston’da Lesley College’ da eğitim alırken 6-10 yaş arası çocuklara piyano özel dersleri verdi. Ege Üniversitesi Pedagojik Eğitim Formasyonu aldıktan sonra İzmir’de Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı pek çok özel ve devlet okulunda müzik öğretmenliği yaptı. Çeşitli özel koroları yönetti. Andante Müzik Dergisi ve Cumhuriyet Gazetesinde müzisyenlerle yapmış olduğu röportajları yayınlandı. TRT İzmir Radyosu’nda 1993 yılından günümüze bir çok açıklamalı Klasik Müzik Programlarının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Dünya Radyolarından Müzik Festivallerinden, Klasik Şölen, Müzikte Temalar, Yüzyıllarda Müzik Yolculuğu, Müzik Dile Gelse ve Allegro yapmış olduğu başlıca programları arasında yer alır. 2014 yılında Ege Üniversitesi 3. Medya Ödülleri Tören’inde özel ödüle layık görüldü. Ayşe Yavaş Ege Üniversitesi Radyo Ege Kampüs stüdyolarında 2014-2019 yılları arasında Pazar günleri 10.00 ‘da yayınlanmakta olan Klasik Şölen programının yapımını ve sunuculuğunu yaptı. Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın da bir üyesi olan Ayşe Yavaş bu kurumda pandemi dönemine kadar öğrencilerle müzik ,piyano ve koro çalışmaları yaptı. Karnaval grubuna ait Borusan Klasik Radyo’da 2017-2020 yılları arasında “ Pizzicato” programını hazırladı ve sundu. Şu an TRT Radyo-3 ‘de yayınlanan “Müzik Dile Gelse” ve” Allegro” programlarının yapımcısı ve sunucusu.
read more

Этот художник работает с методом предложения
2006 yılından bu güne profesyonel seslendirme yapıyorum. Son sistem cihazlarla kaliteli ses kaydı alarak ve hızlı teslimat ile keyifli işbirliklerinde buluşmak için tekliflerinizi bekliyorum. Görüşmek üzere :)
read more
$ 14,00
Начальные цены / / Приблизительная Продолжительность : 24 Часов
Meryem Sağdıç, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunudur. Hacettepe Üniversitesi'nde İngilizce hazırlık okudu. Başkent İletişim Akademisi'nde spikerlik- sunuculuk ve seslendirme eğitimi aldı. Reklam, santral ve eğitim okumaları, mağaza anonsları, çizgi film dublajı yapıyor. Ayrıca TRT Stüdyolarında film, dizi ve belgesellerde seslendirmen olarak yer almakta.
read more

Этот художник работает с методом предложения
Ben Safiye Özlem Demirel.1994 yilinda TRT de başlayip Ankara ve Istanbul da çesitli firmalarla çalistım.Birçok reklam film dizi belgesel de çalismalarima devam ediyorum.Urun veya hizmetinizin tanitimi ve anlatiminda sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. İş teslim süresi ve tarzı konusunda iletişim kurmaktan örnek ses talep etmekten çekinmeyin.
read more

Этот художник работает с методом предложения
Yıllardır profesyonel olarak seslendirme yapmaktayım. İletişim Başkanlığı, TRT başta olmak üzere ulusal TV'ler ve Radyolar ile aktif olarak çalışmaktayım. Eğlenceli ve tanıtım metinlerinizden duygusal metinlerinize kadar birçok seslendirme yapabilirim. Özel teklifleriniz için lütfen mesaj yoluyla benimle iletişime geçiniz.. :)
read more
$ 20,00
Начальные цены / / Приблизительная Продолжительность : 24 Часов
Merhaba, Voicebros ailesine yeni katıldım ancak 1993 yılından bu yana, 12 yılı radyo olmak üzere 26 yıldır Türkçe profesyonel seslendirme yapıyorum. Bu yıllar içerisinde sayısız firmanın sesi oldum. Seslendirme yapmak, bir projeye hayat vermek; özetle mikrofon, hayatımın bir parçası. Sesimin projeniz için uygun olduğunu düşünüyorsanız, sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.
read more
$ 10,00
Начальные цены / / Приблизительная Продолжительность : 24 Часов
Merhaba!Ben Ekin Ayça Gümüş.9 mayıs 1996 İstanbul doğumluyum.Sahne Sanatları bölümü opera anasanat dalı mezunuyum.İstanbul'da çeşitli stüdyolarda aktif olarak seslendirme yapmaya devam ediyorum.Türkçe,İngilizce profesyonel seslendirme ve dublaj yapıyorum. Reklam, film, dizi, oyun, santral, tanıtım ,animasyon gibi pek çok kategori ve geniş yaş aralığında dublaj ve seslendirme için beni tercih edebilirsiniz.Çocuk sesi, dinamik reklam seslendirmesi gibi arayışlarınız varsa örneklerimi incelemeniz yeterli... Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım.İyi çalışmalar...
read more
$ 13,00
Начальные цены / / Приблизительная Продолжительность : 3 Часов
1978 İzmir Doğumlu. 2005 Yılından bu yana fırsat buldukça Ulusal ve Yerel Medya Tanıtım v.b. projelerin Seslendirilmesi konusunda çözüm ortağı olarak tercih edilen Seslerden biri olmuştur. Kendisine kısaca "Bay Mikrofon" diyebilirsiniz. :)
read more
$ 40,00
Начальные цены / / Приблизительная Продолжительность : 24 Часов
2013 yılında diksiyon kursumu tamamlayıp seslendirme sanatçılığı yapmaya başladım. 8 yıldır seslendirme sanatçılığı yapıyorum. Yerel ve Ulusal radyolarda program yaptım, birçok firmanın kurumsal sesi oldum. Reklam, belgesel, perfore, tanıtım ve prodüksiyon firmalarına seslendirme yapmaktayım.
read more

Этот художник работает с методом предложения
Всего 0 записей.
Английский голос за быстрые и доступные цены. Турецкий, который является одним из алтайских языков, интенсивно занят в регионе между Балканами и Каспийским морем. Считается, что турецкий язык использовался в течение 8500 лет. Самые старые в мире письменные документы написаны на турецком языке. Это продолжение османского языка. Большая часть Турции также говорят. 5-й наиболее часто используемый язык в мире. У него очень богатая языковая структура. Он имеет мировую репутацию среди турецких диктофонов, голосовых агентств и голосовых актеров. Турция озвучивание и дубляж в мире «s одна из лучших стран, чтобы сделать это. Голосовые агентства пришли в важные места в мире. Голосовые курсы предлагают действительно хорошее образование. voicebros установленное в Турции, и, следовательно, мощный голос портал Турции.