Прослушивание голосовых указаний в категории Женщины | Подростковая

ознакомтесь с нашей базой дикторов, послушайте примеры и выберите голос,
который наилучшим образом соответствует вашему проекту, с помощью кнопки «Выбрать этот голос».


Mein Name ist Djamila Brauer. Ich bin professionelle Sprecherin mit eigenem Heimstudio in Berlin. Meine Stimme: Jung, Warm, frisch, dynamisch, melodiös, seriös, authentisch, angenehm, Mezzosopran, Stimmalter: bis 35 Bestens geeignet für Werbung, Imagefilme, Audioguides, Telefonansagen. Eine kleine Auswahl meiner bisherigen Kunden: Frankfurter Sparkasse, Bündnis 90 Die Grünen, Dermasence, Voice Pop, Gewerbeverein Emmendingen, Whatchado, Eifas, Zamics, Kuratorium für Verkehrssicherheit uvw. Jeder Auftrag wird mit Leidenschaft und nach Ihren Wünschen gesprochen und fristgerecht geliefert.
read more
$ 50,00
Начальные цены / / Приблизительная Продолжительность : 24 Часов
Merhaba, Çocuk yaşta tanıştığım medya ile bağlarını hiç koparmadan yaşayan ben, profesyonel olarak Radyo-TV program yapımcılığı,sunuculuğu ve seslendirmen olarak da deneyimlediğim yılların tecrübesi ile artık burada da varım. Birlikte çalışalım ve keyifli işler çıkaralım isterim... Beklerim. Hoş kalın.
read more
$ 10,00
Начальные цены / / Приблизительная Продолжительность : 24 Часов
2006 yılından bu güne profesyonel seslendirme yapıyorum. Son sistem cihazlarla kaliteli ses kaydı alarak ve hızlı teslimat ile keyifli işbirliklerinde buluşmak için tekliflerinizi bekliyorum. Görüşmek üzere :)
read more
$ 14,00
Начальные цены / / Приблизительная Продолжительность : 24 Часов
Meryem Sağdıç, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunudur. Hacettepe Üniversitesi'nde İngilizce hazırlık okudu. Başkent İletişim Akademisi'nde spikerlik- sunuculuk ve seslendirme eğitimi aldı. Reklam, santral ve eğitim okumaları, mağaza anonsları, çizgi film dublajı yapıyor. Ayrıca TRT Stüdyolarında film, dizi ve belgesellerde seslendirmen olarak yer almakta.
read more

Этот художник работает с методом предложения
Are you looking for a female voice-over with a medium timbre, naturally young and dynamic, yet flexible and adaptable to magnify your messages and reach your audience? Look no further, you have found it! Motion designs of all kinds, commercials and derivatives, documentaries, institutional presentations, audiotels, narrations and audio books, characters... Whatever your need, my voices will meet your expectations, bring your productions to life and touch your targets in the heart. I am THE voice you need to enhance your productions. Equipped with my own recording studio, I quickly send you the recordings of your texts in professional quality. Looking forward to working with you very soon! Vocally yours, Vanessa Rety
read more

Этот художник работает с методом предложения
Soy Begonya Ferrer. Actriz con más de 20 años de experiencia en el escenario y en diferentes emisoras de radio. Ya que tengo formación en los dos sectores. He trabajado en doblaje y publicidad para grandes marcas como Amazon, Sanex, Booking, Iberia, Taurus, Alexa entre muchos otros. Además de todo tipo de trabajos de voz como documentales, videojuegos, animaciones, videos corporativos, audioguías, audilibros, voicemessage, etc. Pueden consultar mi web para más referencia www.myspanishvoice.com. Dispongo de una licencia Source Connect en caso de que la necesiten. Tengo mi propio estudio de grabación y puedo proporcionar material de buena calidad.
read more
$ 35,00
Начальные цены / / Приблизительная Продолжительность : 1 Часов
📖🏆 Bestselling Author | 🎤 Speaker | 🎙️ Voiceover | 🎬 Actress | 💡 Girlpreneur and CEO of Big Ideas Kid Coaching | 🗣 Aspiring Polyglot | 🔎 Official Sherlockian Pasticheur | 🇪🇸 ¡Hablo español!
read more
$ 49,00
Начальные цены / / Приблизительная Продолжительность : 3 Часов
Merhaba, Voicebros ailesine yeni katıldım ancak 1993 yılından bu yana, 12 yılı radyo olmak üzere 26 yıldır Türkçe profesyonel seslendirme yapıyorum. Bu yıllar içerisinde sayısız firmanın sesi oldum. Seslendirme yapmak, bir projeye hayat vermek; özetle mikrofon, hayatımın bir parçası. Sesimin projeniz için uygun olduğunu düşünüyorsanız, sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.
read more
$ 10,00
Начальные цены / / Приблизительная Продолжительность : 24 Часов
2012'den bugüne ulusal televizyonlarda spiker ve seslendirme sanatçısı olarak görev aldım. Bunun yanı sıra tanıtım filmi, podcast, radyo reklamı, belgesel, online eğitim, animasyon film, mağaza içi ve santral seslendirme hizmetleri alanında da ulusal ve uluslararası pek çok firmaya seslendirme hizmeti sundum.
read more
$ 40,00
Начальные цены / / Приблизительная Продолжительность : 24 Часов
Всего 0 записей.
If you've been wondering where on earth to find a professional teenage girl voice over, you can stop worrying. VoiceBros! Are you thinking of having a teenage girl's voice recorded in several languages? Since VoiceBros has more than 100,000 voice actors who speak more than 50 languages, you'll find all the teenage girl voice over you need right here. Choose the teenage girl's voice you'd like matched to your material. Once that's done, you'll be amazed at how quickly you get your perfect voice over recording. It can be yours in a matter of hours.